SG-T Sağlık Gönüllüleri Türkiye

Sağlık Gönüllüleri-Türkiye 2008 yılından bu yana başarılı kişi, kuruluş ve projeleri ‘Sağlıkta Sosyal Sorumluluk Ödülleri’ ile ödüllendirmektedir.

Bu yıl 16.’sı düzenlenecek ödül töreni 8 Ekim 2024, Salı günü saat 19:00’da Acıbadem Ataşehir Hastanesi’nde gerçekleştirilecektir.

Sağlık Gönüllüleri her yıl sağlık alanında geliştirilen en başarılı sosyal sorumluluk projelerini ödüllendiriyor. Sağlık alanında sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirmiş tüm kuruluşlar bu ödül için başvurabiliyorlar.

ÖDÜLÜN  TEMEL AMACI

Ülkemizde gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projelerini teşvik etmek ve başarılı çalışmaların örnek olmasını sağlamak.

ÖDÜL JÜRİSİ

SG-T jürisinde kendini sağlık alanında üretilen sosyal sorumluluk projelerinin geliştirilmesine adamış kişiler bulunuyor.

-Prof. Dr. Haluk Gürgen
-Prof. Dr. Melih Bulut
-Prof Dr. Barış Diren
-Sibel Güneş
-Dr. Semra Baysan
-Asuman Uğur
-Oğuz Engiz

KİMLER BAŞVURABİLİR

İnsan sağlığını doğrudan veya dolaylı olarak ilgilendiren konularda sosyal sorumluluk projesi geliştirmiş tüm özel ve tüzel kişiler.

Ödül kriterleri için tıklayın.

BAŞVURU YÖNTEMİ

İlgili sosyal sorumluluk projesine ait tüm bilgiler elektronik ortamda yollanabilecektir; i) Proje amacına, içeriğine, metodolojisine, süresine, ekibine ve bütçesine ait bilgiler, ii) Projenin uygulanış sürecine ilişkin videolar, görseller, sosyal medya etkileşimi, iii) Projenin kamuoyunda yarattığı diğer etkiler (ulusal-uluslararası ödüller vb).

Tüm bu kriterlere ilişkin veri ve bilgiler istenirse bir sunum dosyasında 30 Nisan 2024 tarihine kadar info@saglikgonulluleri.org.tr adresine iletilebilir.